środa, 26 czerwca 2013

Córeczka.

Postanowiłam jeszcze bardziej przyłożyć się do bycia mamą, zmieniałam troszkę podejście do mojej Julci i zaczęłam poświęcać jej jeszcze więcej czasu. Częściej się bawię z nią, wymyślam nowe gry i zabawy.

W związku z tym, że miała problem z zasypianiem, postanowiłam zmienić jej system spania w ciągu dnia i usypiam ją tylko raz dziennie, Mała śpi 2,5 lub 3 godziny i wieczorem zasypia bez większych problemów.

Duży wpływ na moje podejście do dziecka ma K., który rozmawia ze mną codziennie od naszej niedzielnej rozmowy i stara się aktywnie uczestniczyć w wychowaniu naszego Skarbu.

Widzę, że Julia jest szczęśliwa z nowej mamy i cieszy się jak tylko mnie zobaczy. Już nie płacze w ciągu dnia bez powodu i jest mniej nie znośna. Często przytula się do mnie i daje mi buziaki. Kocham ją nad życie, jest najlepszym co mogło mnie w życiu spotkać i nie liczy się nic dla mnie bardziej jak szczęście mojego dziecka:).

W lipcu Julia skończy 10 miesięcy, mamy już 6 zębów i już wychodzi kolejny. Ząbkowanie zawsze przypada na moje egzaminy ;P, ale przechodzimy je bardzo spokojnie, więc nie jest najgorzej. Malutka chodzi już za jedną rączkę, ale najbezpieczniej jej jest na czworaka:). Zaczyna też wspinać się po schodach i wszystkim co tylko się da. Wydaje coraz to nowe dźwięki, ale nadal mówi tylko "ta-ta", "ba-ba" i "pa-pa":)

8 komentarzy:

 1. no i fanie;)) widzisz pozytywy a to najwazniejsze :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Bo po co ma płakać i marudzić jak uwaga mamy i tak jest na niej zwrócona :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie! Ja tez się lubię z Mili bawić ale jej nic nie pomaga dalej marudna jest :D

  OdpowiedzUsuń
 4. No i pięknie :) Zadowolona mama, to zadowolone dziecko :) Teraz tylko będzie lepiej :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zbliżacie się do Roczku :)
  Super! Julcia to cudowna dziewczynka :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Przepraszam za moją długą nieobecność na Twoim blogu. Staram się to wszystko nadrobić i jakoś ogarnąć. Pozdrawiam serdecznie :*

  OdpowiedzUsuń
 7. my też pracujemy nad ustawieniem małej ze spaniem w dzień, ale ciężko nam idzie.

  OdpowiedzUsuń