sobota, 25 maja 2013

Jak ja mam zdrowo utyć??

Jak Wam wiadomo nie od dziś chcę przytyć, bo moja waga jest niestety piórkowa. Póki co moja waga nie pokazuję więcej niż 44 kg, ale to i tak sukces, bo swego czasu było dużo gorzej. Wiadomo, że większość ludzi z przybraniem na wadze nie ma większego problemu, bo odżywiają się nie zdrowo i byle jak. Ja chcę zdrowo utyć, odżywiając się produktami gotowanymi na parze, zawierającymi zdrowe tłuszcze itd. Tak swoją drogą to ciekawa jestem czy w ogóle jest to możliwe :P.

Mąż mój aktualnie mieszka w Niemczech i jemu udało się schudnąć zdrowo odżywiając. W trosce o naszą córkę, żeby zdrowo jadła ona, jak również i ja zakupiliśmy parowar, który służy mi już parę miesięcy. Muszę powiedzieć, że nie zawsze gotuję w nim obiady, co nie zmienia faktu, że dania gotowane na parze uwielbiam. Może znacie, jakieś ciekawe przepisy w przystępnej cenie??

 Bardzo chętnie wypróbowałabym czegoś nowego. Jestem fanką kilku blogów, na których dziewczyny umieszczają przeróżne przepisy, pysznie  to zawsze wygląda i w większości to zdrowe jedzenie. Dzięki tym blogom zaczęłam zwracać uwagę na to co jem ja i moja Księżniczka:). To chyba prawda jest, że jedzenie wpływa na to jakimi jesteśmy ludźmi, dlatego trzeba jeść fajnie i zdrowo:). A tu macie mój obiadek: