piątek, 27 czerwca 2014

Wypalona ?

Próbowałam wielu dróg i pogubiłam się w tym wszystkim. Nie będzie ze mnie blogerki parentingowej, ani lifestylowej (ale czasem wpis o dobrym kosmetyku się znajdzie). Niestety.

Już w liceum i na studiach wiele moich koleżanek oraz kolegów, twierdziło, że dobry ze mnie doradca - psycholog. A studiowałam administrację i czasem myślę, że minęłam się  z powołaniem. Jednak żyjemy w czasach, w których można rozwijać się na wielu płaszczyznach, choćby w internecie. Tak wiem, właśnie mianowałam się samozwańczym psychoterapeutą, ale nie wiem czy ten blog będzie swego rodzaju terapią. Myślę, że raczej moim subiektywnym spojrzeniem na pewne sprawy o zabarwieniu psychologicznym.

Lubię pisać o swoich przemyśleniach, ale tak tradycyjnie, czyli na papierze, lepiej wtedy analizuję i myślę. Nie wiem od czego jest to zależne, ale myślę, że właśnie odnalazłam swoją drogę, którą będę szła z przyjemnością.

Myślę, że tak to będzie teraz wyglądało, będę spisywać swoje myśli w zeszycie do tego przeznaczonym, analizować, a dopiero później umieszczać tu, na blogu.

Mało jest osób czytających moje chaotyczne wywody, jednak człowiek ma potrzebę szukania samego siebie. W tym co robi i jaką ścieżką podąża.

Czytając ten tekst można mieć wrażenie, że nadużyłam wyrażenia "Ja myślę". Jest to w pewnym stopniu celowe, ponieważ jest to pewnego rodzaju moje katharsis.


4 komentarze:

 1. nie musisz zmuszać się do pisania tego czego nie czujesz. W końcu blog to internetowy pamiętnik. Ja jakoś nie jestem pretingowa czy inna mój blog ma różne tematy pisze o czym chce i już

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja czytam Kochana ,ale rzadko komentuje...
  Latwiej mi do Ciebie napisac na whatssie :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem, wiem i bardzo się cieszę:):)

   Usuń
 3. kazdy musi robic toco uwaza za najlepsze dla niego ;)) ty sie spelniasz w takiej roli, wiec jak najbardziej mozesz sie wcielac w takiego psychologa, nawet mi bardzo sie przydadza twoje rady kochana :*:*

  OdpowiedzUsuń