środa, 27 maja 2015

Co o Tobie myślę...

Zastanawiam się ostatnio, jak widzą mnie inni.. Nie chodzi mi o mój wizerunek zewnętrzny, tzn. o to jak się ubieram, czy jakie kolory noszę..

Interesuję mnie co myślą inni o moim charakterze, jakie wady czy zalety we mnie widzą. Mąż pyta co mnie tak naszło na takie rozmyślania, a ja nie do końca umiem mu odpowiedzieć, jednak może to  efekt coraz większego skupienia na sobie, na swoich potrzebach i na chęci życia w zgodzie ze samą sobą.

Fajnie byłoby zrobić małą ankietę wśród znajomych i troszkę ich podpytać. Jednak nie ukrywam, że na samą myśl troszkę bałabym się krytyki.

Trudno mi przyjąć ostrą krytykę dotyczącą mnie samej, ale im jestem starsza zauważam, że wysłuchując czyjejś opinii szukam rozwiązań, które mają mi pomóc zmienić moje negatywne cechy...

5 komentarzy:

 1. Ja obserwując Cię z boku mogę powiedzieć, że nieustannie dążysz do perfekcji, a wszystko co nieperfekcyjne traktujesz w kategorii porażki.

  Ot takie luźne przemyślenie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I jesteś Madziu bardzo dobrym obserwatorem:). Jednak pracuje nad sobą non stop:)

   Usuń
 2. Ja też bym sie bała, ale czasem warto ją usłyszeć, przynajmniej niektóre rzeczy można sobie przemyśleć ;)) Pozdrawiam serdecznie :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie Beti masz rację. W końcu to co ktoś o nas mówi, skądś się te wnioski biorą.

   Usuń
 3. No patrz, a ja im starsza, tym mniej przykladam wage do opinii innych. Natomiast czytam, czytam i sama sie weryfikuje ;) Pozdrowionka!

  OdpowiedzUsuń